מצבות טבעיות

להנציח את הייחודיות של הנפטר גם אחרי לכתו חשוב ומהותי למשפחות רבות אשר שוכלות את יקיריהן. האפשרות לייחד ולבדל מצבה מאבן טבעית מאפשרת זיכרון ייחודי בהתאמה אישית. בחיבור עמוק ורגשי למשפחה, ברגישות וביצירתיות , אנו בשי ישלח – אומן באבן מציעים מצבות טבעיות ייחודיות להנצחת זיכרון הנפטר. מצבה שתאפשר לכם להתייחד עם זיכרון יקיריכם למשך שנים רבות.

פיסול מצבה טבעית

מצבות טבעיות הינן מצבות ייחודיות אשר מיוצרות באמנות מאבנים מקומיות, באמצעות תהליך של סיתות גס של האבן. מטרת התהליך היא יצירת מצבה במראה טבעי, שורשי, עם חיבור לאדמה ולטבע. תהליך העיבוד של המצבה הטבעית נעשה במטרה לשמר את המצבה ולאפשר לה לעמוד בפגעי הזמן ומזג האוויר.

מגוון סוגי מצבות מאבן טבעית

מצבות המיוצרות מאבן טבעית יכולות להוות מצבות מסוגים שונים. מצבות זוגיות, מצבות משפחתיות, מצבות במידות מיוחדות ועוד. הייחוד של כל המצבות המיוצרות מאבן טבעית הוא במראה המיוחד שלהן, ביכולת להעניק למשפחת הנפטר זיכרון אישי וייחודי, ולבדל את המצבה ממצבות סטנדרטיות אשר ניתן לראות בבתי העלמין.

תחזוקת מצבות טבעיות

מצבות נועדו לשמר את זיכרון הנפטר ולהנציח זכרו לעד. יחד עם זאת, מצבות אינן עמידות לחלוטין ומצבן מושפע ממצבי מזג אוויר שונים. ניתן לראות בבתי העלמין מצבות רבות אשר הזמן ומזג האוויר יצר בהם סדקים, שברים וצבען דהה. מצבות טבעיות לעומת מצבות מכל סוג אחר עמידות במיוחד ואינן דורשות טיפול אחזקה שוטף, ובכך יתרונן הגדול.
כיתוב על מצבה טבעית
כיתוב על גבי המצבה מאפשר להנציח באופן אישי זיכרון של יקירכם שנפטר. אנשים נוהגים לציין על גבי המצבה את פרטי הנפטר, שמו, תאריך לידתו ומועד פטירתו, ויש המוסיפים טקסט אישי לזכר הנפטר. כיתוב על מצבה אפשרי בכמה דרכים, אשר יש להתאים לסוג המצבה ובהתאמה לאבן הטבעית שנבחרה למצבה. כיתוב נעשה באמצעות חריטה או הדבקה של אותיות בטכניקות מקצועיות.
מצבות טבעיות משולבות
באמנות פיסול מצבות טבעיות ניתן לשלב בין כמה סוגי אבנים, ליצירת מראה טבעי ושורשי. מצבה מאבן בזלת, אבן גרניט, אבן סלייב, אבן חברון, אבן גלילית, מצבות אבן כורכר וסוגי אבנים טבעיות נוספות.

שי ישלח אומן באבן מומחה בייצור מצבות טבעיות איכותיות הנשמרות לאורך שנים, ללא צורך בתחזוקה מיוחדת. לפרטים צרו קשר  08-9282986, 050-5469986

גלריה