מצבות מיוחדות

מעמד הקבורה וטקס הקבורה קשה מאוד עבור המשפחה המתאבלת, ברגעים בהם האבל עוד טרי המשפחה צריכה לקבל החלטה באשר לזיכרון הנפטר. מצבה אשר באמצעותה ישמרו את הנצחתו של יקיריהם. למשפחה האבלה דרוש סיוע באשר להחלטה זו, צריך לספק עבורם הסבר וכלים שיאפשרו להם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורם. 

אומנות באבן

היכולת להעביר את הסיפור האישי של הנפטר דרך אבנים מסוגים שונים הינה אומנות באבן הן בחשיבה הכוללת תכנון ורעיון והן בביצוע הכולל אומנות, פיסול ועשייה. קיימת גם התייחסות לעיצוב האבן, סוגי חריטה וטכניקות חריטה שונות כגון: התזת אותיות בחול, שימוש באותיות מנחושת, אותיות מעופרת או פליז. קיימת אפשרות  לחרוט את תמונת הנפטר או סמל מיוחד אותו מבקשים להנציח ע"ג המצבה.

מה הופך את המצבה למיוחדת?

אני מתייחסים גם לאופן בו נכתבים ונחקקות המילים. לכל משפחה יש את הדרישה האישית השונה והמיוחדת לה. מצבות שי ישלח אומן באבן עם ניסיון העובר מדור לדור מזה כ-60 שנים מודע לרגישות הקיימת ברגעים אלו בבית האבל ונכון לסייע, לייעץ ולעצב את המצבה בשיתוף עם המשפחה האבלה שהיא מקור ההשראה. 

תכנון מצבה

ראשית העבודה מתבצעת ע"י סקיצה והדמיה של המצבה ובכך אומן באבן מוביל את המשפחה להחלטה נכונה בבחירת מצבה שתהווה זיכרון עד זאת בהיבטים מגוונים הן מבחינת מחיר מצבות והן בייחודיות הנדרשת. חשוב לקיים החלטה נכונה ולזכור כי זהו מקום שבני המשפחה חוזרים לבקר בו מעת לעת. 
סוגי אבנים
אומן באבן משתמשים בסוגי אבנים שונות על מנת לייצר מצבות מיוחדות שאינן סטנדרטיות אלא אומנותיות ומיוחדות הנבדלות משאר המצבות. לכל אבן יש את התכונות הייחודיות שלה ותכונות אלו משמשות אותנו בחשיבה לבניית מצבות מיוחדות, גם ההעמדה והבניה של המצבה נעשה באופן ייחודי . 

ישלח מצבות אומן באבן מבינים את הצורך של המשפחה האבלה בשימור זיכרון יקירם ואת הרצון לחבר בין סיפור חייו של הנפטר למצבה שתישאר כהנצחה. לפרטים שלחו לנו מייל לכתובת: omanbaeven@gmail.com או צרו קשר טלפוני בטלפון מספר: 08-9282986, 050-5469986.

גלריה